Sprostowanie inaczej :)

Z  życia Katarzyny Z.

Dramatyczna końcówka roku : utrata pracy w telewizyjnym show, zagrożona rola w serialu , utrata kontraktu reklamowego, konflikty z koleżankami po fachu, brak pieniędzy na ślub, odwołanie urlopu. Te wszystkie „nieszczęścia” spadły według prasy brukowej na Aktorkę, Katarzynę Zielińską w  drugiej połowie 2012 roku.

Poddając  analizie doniesienia kolorówek w zderzeniu z faktami opracowaliśmy semantycznie  sformułowania nagminnie przez nie powtarzane:

1.      Utrata pracy w telewizyjnym show – zrezygnowanie z pracy na rzecz nowych projektów zawodowych.

2.      Utrata kontraktu reklamowego – wygaśnięcie jednorocznego kontraktu z firmą, która w strategii ma jednoroczną współpracę z gwiazdami.

3.      Konflikty z koleżankami / kolegami po fachu –  powstają zawsze kiedy przy jednym projekcie pracuje więcej niż jedna osoba. Czyli zawsze. Skłóca się wg koloru włosów,  tuszy, płci, etc. A także zapewne wg widzimisię dziennikarza(ale to już nasze spekulacje).

4.      Brak pieniędzy na ślub – to powód  przyjmowania nowych propozycji zawodowych. Wg brukowców zapewne jedyny powód. Rozwój zawodowy nie ma znaczenia.

5.      Odwołanie urlopu – przebukowanie wylotu z grudnia 2012 na styczeń 2013.

6.      Zagrożona rola w serialu –  tego to nawet producent nie potrafi zinterpretować, zważywszy że Aktorka została nominowana do Telekamery 2013, właśnie za rolę w jego serialu… I my też pozostajemy bezradni.

Może jednak niesprawiedliwe i mocno krzywdzące z naszej strony jest naigrywanie się z osób piszących do plotkarskiej prasy? W końcu jako agencja PR jesteśmy od tego, żeby pomagać, współpracować, doradzać, etc.  Tak, być może podążamy niewłaściwą drogą i czas spoważnieć.

Dlatego tu mała ściągawka dla osób piszących dla kolorówek:

- Katarzyna Zielińska sama zrezygnowała z udziału w show mimo ze bardzo się zżyła z ekipą (również z jej nowymi członkami).

- Jesienna, ósma edycja programu „Kocham Cię Polsko” była ostatnią. Od emisji ostatniego odcinka minął kwartał.

- Konfliktu z Joanną Koroniewską nie ma.

- Marta Walawska z „Barw szczęścia” ma się bardzo dobrze.

 

Aktorka przypomina też, że jej życie prywatne to jej prywatna sprawa. Zdradza tylko, że wakacje na szczęście dojdą do skutku i już wkrótce Katarzyna spojrzy na to nasze medialne piekiełko z bardzo dalekiego dystansu.

Czego sobie i Państwu życzmyJ

Agencja TOO PR

 

P.S. Katarzyna Zielińska zaprasza tez na swojego bloga: 
http://katarzynazielinska.blog.pl/

To cenne i wiarygodne źródło wiedzy nt. Aktorki.

 

P.S. 2 z ostatniej chwili – Katarzyna Zielińska nie brała udziału w castingu do Voice of Poland, ze względu na inne zobowiązania zawodowe w ogóle nie brała pod uwagę udziału w tym show, co więcej – nie dostała propozycji wzięcia w nim udziału.

Brak komentarzy.