Dzisiaj pozwolę sobie na dużą dawkę prywaty.

Jak by nie było, w końcu jestem posiadaczką tej strony ;-)

Wczoraj był to dla mnie wyjątkowy dzień, a dla niektórych moich koleżanek i przyjaciółki – TEN BARDZO WYJĄTKOWY, KTÓRY NIE ZDARZA SIĘ CODZIENNIE ( tylko co najwyżej raz do roku)

Kobieta GLAMOUR…….jak myślicie, jaka ona jest?

Ma dobre serce, piekną duszę i umysł, jest uśmiechnietą optymistką, kocha swoja pracę i podchodzi do niej z należytym szacunkiem, cieszy się z sukcesów innych, szanuje ludzi, którzy ja otaczają, dba o czas wolny i chwile spędzone z najbliższymi, ma dystans do siebie i otaczajacego świata, no i jest……..PIĘKNĄ KOBIETĄ

Wczoraj te nagrody poszły we własciwe ręce….Ewci  Wojciechowskiej , naczelnej portalu Plejada  oraz dwóch supersióstr Blanki Jordan i Zuzi Wachowiak, duetu projektantek marki Bizuu.

Dziewczyny! Uwielbiam Was i cieszę się, ze wreszcie zostałyście tak wspaniale docenione!

Kochane! Marzenia się spełniają. Korzystajmy z życia, rozwijajmy się, twórzmy wspaniałe rzeczy, doceniajmy każdą chwilę. Bo naprawdę warto.

Każda z Nas, jeśli naprawdę kocha świat i ludzi wokół siebie oraz wierzy w swe marzenia  jest KOBIETĄ GLAMOUR! Pamietajcie! Dobrego dnia! Zielenina

ps. Magdzie Mielcarz również gratuluje. Wyglądała wczoraj zjawiskowo!

A oto nasze zwyciężczynie….(archiwum prywatne)

ps. Jutro relacja z planu zdjęciowego teledysku Izy Kopeć. Zamieszki, dym i trochę siniaków! Jak na prawdziwego chuligana przystało :-)