Chyba każda kobieta uwielbia szampana z truskawkami…..wyjątkowość tego zestawu polega na niecodziennej możliwości smakowania tych wspaniałości. I na niesamowitym połaczeniu tego wyjątkowego trunku z owocem , którego kolor i smak wywołuja same dobre i miłe skojarzenia……..

Dziś to ja otwieram symbolicznie na mym blogu taka butelkę dla Was w podziekowaniu za wierność i wsparcie! to już ponad pół miliona wejść. Dla mnie niesamowite uczucie.

Ten zawód składa się w dużej mierze z samotności, umiejętniści czekania i optymizmu.

Dzieki Wam moja samotność jest dużo mniejsza, łatwiej jest robić nowe rzeczy, podążać za kolejnymi wyzwaniami i móc to komuś dedykować. I tak jest z wami!

Przy tej okazji dziękuję za ogromne wsparcie jakie dostalam od Was w ostatnim roku, a w szczególności teraz, podczas moch zmagań z ciałem i nawałem nowych rzeczy ( kroków w szczególności!!!!!) podczas 13 edycji tańca z gwiazdami! Wytańczyłam się za wszystkie czasy! 

Otwórzmy więc razem wirtualnie szampana, uśmiechnijmy sie do życia i Do Przodu jak to zwykle mówi mój tata!

Wszystkim natomiast niedowiarkom w to, że człowiek podczas choroby naprawde nie ma siły zapuszczać się w internet życzę więcej optymizmu i wiary w drugiego człowieka. To naprawde nic nie kosztuje a czasem warto się temu oddać! pozdrawiam wszystkich pociągających nosem przy tej okazji!!!!!!! :-)

ps. i jak zwykle, trochę wspomnień, juz naprawde wspomnień, wspaniałych, cudownych…..to była przygoda! Ech………..